איפור קבוע

טכניקה קוסמטית של איפור להחדיר פיגמנט לעור.

כמה פעמים יחלת לגבות יפות יותר ומלאות?
כמה פעמים חלמת להתעורר בבוקר ולהיות כבר מאופרת?

כמה פעמים יחלת לשפתיים עם גוון שלא יורד לאורך כל היום?

כמה פעמים נכנסת לבריכה/ לים / למקלחת ויצאת עם איפור מרוח על העיניים?

הקידמה הביאה עימה פתרון מדהים – האיפור הקבוע – שיכול להקל לנו על אורח החיים.

האיפור הקבוע נכנס חזק לשוק הקוסמטיקה בעשרים השנים האחרונות.איפור קבוע עשוי להחזיק מעמד במשך שנים. ההבדל בין קעקוע לאיפור קבוע הוא עומק חדירת המחט וסוגי הצבעים אותם מחדירים לעור.קעקוע – מוחדר מתחת לשכבת הדרמיס שם הוא נשאר לכל החיים ואילו איפור קבוע – מוחדר לשכבה הבזאלית (היא קרובה לאפידרמיס ) שם הוא מחזיק בדרך כלל בין שנה וחצי לחמש שנים – התוצאה משתנה בין אדם לאדם.

התכניקות משתכללות כל הזמן. שיטת השערה, שיטת ההצללה,תיקונים ומחיקות ,מילוי שפתיים לגוון אודם ,מילוי שפתיים לגוון טבעי ,קו איילינר בעיניים או קו ריסים לתחושת מלאות ומסגרת לעין.

צבעי האיפור הקבוע עוברים שוב ושוב התחדשויות והתאמות טובות יותר לעורנו.

האיפור הקבוע נותן מענה לכל אישה ונערה ובנוסף עוזר לנו לפתור בעיות עיצוביות.

 

את האיפור הקבוע ניתן לעשות במספר מקומות:

גבות

 במכון ליאת קוסמטיקה תקבלי עיצוב מחדש לגבות אשר יותאמו לתווי פניך – תוך התחשבות מלאה במבנה הקיים ואך ניתן לשפר אותו.

איפור קבוע נותן מענה לגבות דלילות, לגבות שיש בהן חוסר אחידות( כמו חוסרים של שיערות היוצרות חורים) ,לגבות שרוצים לעבות אותן, לגבות שהסוף שלהן נפול ורוצים להרים אותן ובכך לפתוח את העין, ועוד….

עיניים

אחד האיזורים היפים בפנינו !

האיפור הקבוע מוסיף יופי ושידרוג משמעותי לעין, קו איילינר עדין יבליט את העין ויעניק לה יופי רב.

 קיימים מספר צבעים לאיזור העין : שחור, חום,כחול,ירוק. קיימות מספר אפשרויות באיזור העין : איילינר / קו ריסים /קו ריסים תחתון.

שפתיים

 אם את רוצה שפתיים אדמדמות וחושניות במהלך כל שעות היום וכן שלא תלכלכי חולצות בהירות או תשאירי עקבות בכל נשיקה שתעניקי- זה הפתרון האולטימטיבי בשבילך.

התהליך

האיפור הקבוע מחזיק לתקופה של בין שנה לשלוש שנים לפחות, משך זמן בו החומר נשאר בעור משתנה בין לקוח אחד לשני. התהליך אורך בין שעה וחצי לשלוש וחצי שעות – תלוי באיזור המטופל.

משרטטים את האיזור המטופל עם עיפרון המותאם לאיזור הטיפול ונותנים למטולפת לראות כיצד התוצאה הסופית תיראה.לאחר שהלקוחה מאשרת , מתחילים לעבוד – מחדירים את פיגמנט (הצבע) לתוך העור באמצעות מחט חשמלית. צבעי האיפור הקבוע מגיעים מאיטליה ורוסיה – חברות שקיימות בשוק שנים רבות, מאושרות על ידי משרד הבריאות ונחשבות לבטוחות לשימוש.

 

ליאת קוסמטיקה מספרת

" אני עם איפור קבוע בגבות כבר 17 שנים – לא יכולה לדמיין את חיי ללא השדגור המשמעותי והנוח שהאיפור הקבוע הביא לחיי – אני ממליצה בחום!!"

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.