עיצוב וסידור גבות

הגבות – האזור אשר מעניק מראה פנים רענן וצעיר. הגבות נותנות מסגרת לפנים, משנות את מבנה העין ונותנות לפנים את הטון המשמעותי ביותר.

Beauty on blackעיצבו וסידור גבות הינו האיזור היחיד בפנים שניתן לשינוי.
ברגע שהגבה נפולה, עבה מדי או דקה מדי היא יכולה לשנות לרעה את כל תווי הפנים. עיצוב לקוי של הגבה עלול ליצור מראה כועס או עצוב, מופתע או מחויך ולכן חשוב להקפיד לעצב את הגבות אצל מעצבת מקצועית שיודעת להתחשב בכל הפרמטרים כאשר היא ניגשת לעצב. בליאת קוסמטיקה נוכל להעניק לך בטיפול אחד מראה שונה וטוב אשר יעלה חיוך על שפתייך.
ליאת קוסמטיקה היא מעצבת גבות מקצועית מעל 20 שנים, אשר מומחית בהתאמת מבנה הגבה לתווי הפנים של כל לקוח/ה ולקוח/ה. הטיפול נעשה עם מלוא תשומת הלב, מחשבה מרובה והתחשבות ברצון הלקוח/ה, מבני הפנים, העין ועוד……

בליאת קוסמטיקה עיצוב הגבות מתבצע  באמצעות חוט/ שעווה /פינצטה בהתאמה לבקשת הלקוח/ה. בתהליך עיצוב וסידור הגבות ניתן לשלב צביעת גבות על מנת להעניק מראה דומיננטי ומלא לגבות. בעלות גבות דלילות ו/או בהירות יימצאו בכך פתרון נהדר אשר ישנה את המראה הכללי של כל הפנים. חשוב לי להדגיש ולומר,הטרנדים כל הזמן מתחדשים ומשתנים ואף על פי שאנחנו רוצות להיות מאוד אופנתיות,חשוב לי לעצב את הגבה ע”פ מה שמתאים ללקוחה .

טיפול של עיצוב וסידור גבות אינו מיועד רק לנשים גם גברים רבים מטפחים את מראה הגבות באופן כזה שהגבות נראות מסודרות בטוב טעם .      למכון ליאת קוסמטיקה מגיעים גם גברים על מנת לעצב, לסדר ולנקות את הגבות, כיום יש מודעות גבוהה מאוד לאסתטיקת גברים וניתן לעצב וסדר גם גבות גבריות ולהעניק להם מראה נקי וכמובן להשאיר אותן גבריות ומסוקסות.

(Visited 5,495 times, 1 visits today)

2 תגובות

  1. מדהימה ומקצוענית! תודה על גבות מהממות

  2. אלופה! מעצבת ומסדרת גבות מדהים!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *